Instalator/Monter systemów zabezpieczeń - Lubartów

Pensja: 8000 tys./miesiąc Lubartów

Firma zajmująca się energią słoneczną zatrudni pracownika na stanowisko :
Elektromonter
Wynagrodzenie: 5000-8000zł brutto/miesiąc + diety + premia
Miejsce pracy: Lubartów
Zadania:
• Montaż i uruchamianie systemów telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji włamania i napadu SSWiN oraz systemów przeciwpożarowych,
• Inne czynności wynikające ze specyfikacji stanowiska pracy.
Wymagania:
• Uprawnienia SEP,
• Znajomość systemów SSWiN, telewizji przemysłowej oraz systemów przeciwpożarowych,
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
• Samodzielność,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Gotowość do odbywania podróży służbowych.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z 3- miesięcznym okresem próbnym,
• Prywatna opieka medyczna,
• Premie, dodatki i diety za każdy wyjazd,
• Dofinansowanie karty MultiSport.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ELEKTROMONTER” – oddzwonię!

‌ Lubartów

Data dodania: 13/03/2024